Vážení rodiče,

Letní provoz 2024 bude probíhat od 1.7. do 12.7. 2024. Plánujeme otevřít maximálně čtyři třídy, tj. 2 třídy v OP Naskové a 2 třídy v OP Beníškové. Od 15.7. do 30.8. bude provoz školy přerušen, tj. uzavřen.

K vyjádření vašeho vážného zájmu o docházku v tomto Letním provozu využijte dotazník dole na stránce. V měsíci duben budete osloveni k zápisu do Letního provozu a k závazné a nevratné platbě za školné a stravné v tomto období. Minimální platby za školné a stravné budou možné jen za 1týden a budou nevratné. Pouze po doložení lékařské zprávy, že dítě nemohlo docházku plnit ze zdravotních důvodů bude možné platby za stravné zpětně vrátit.    

Školné: 1.7. – 4.7.                225,-                         Stravné: Bude aktuálně upřesněno

               8.7. – 12.7.            282,-

               Děti povinně předškolní docházky školné neplatí, pouze stravné.

Organizace provozu v období červenec a srpen v naší organizaci je naplánován tak, aby mohly probíhat rozsáhlejší opravy v budovách školy, další vzdělávání pedagogů a čerpání dovolené všech zaměstnanců.  

Vzhledem k avízované velké rekonstrukci MŠ Duha jsme vyšli vstříc žádosti zřizovatele MČP 5 a část kapacity k zajištění Letního provozu jsme poskytli zájemcům z MŠ Duha. 

Pro případné vaše další dotazy využijte: letniprovoz@msslunecko.cz