Vážení rodiče, milé děti,

máme pro vás radostnou zprávu. Vzhledem k dobrým výsledkům se na vás budeme od středy 18.11. 2020 opět těšit ve škole.Tým třídy Žlutá pastelka nastoupí v plné síle.

Zároveň bychom rády poprosily vás, kteří máte možnost si v příštím týdnu odvádět děti po obědě, aby jste tak činili. Neboť tým třídy Červená pastelka nebude kompletní. Měně dětí po obědě nám usnadní zajištění odpoledního provozu. Vzhledem k částečnému otevření základních škol již nemůžeme využít pomoc vychovatelek ze ZŠ a MŠ Weberova, jak tomu bylo v minulých dnech v OP Naskové. Děkujeme za vstřícnost. 

Prosíme, při vstupu do budovy zachovávejte hygienu rukou, noste roušky, minimalizujte sociální interakci. Plánujte si příchod tak, aby jste nemuseli pospíchat a mohli tak vyčkat na uvolnění prostoru a pobývat v šatnách co nejbezpečněji. V ideálním případě dva dospělí a dvě děti v jedné šatně. Děkujeme za spolupráci.

Moc vás zdravíme a těšíme se opět na viděnou ve středu 18. 11. 2020!