Vážení rodiče,

Karanténa v OP Naskové je ukončena. Ovšem nastala situace, že pouze jedna paní učitelka byla uschopněna. Proto jsme zajistili provoz tohto pracoviště díky personální spoluráci s ZŠ a MŠ Weberova – přijdou nám pomoct čtyři vychovatelky ze školní družiny. Děkujeme všem rodičům, kteří využili možnosti si děti nechat doma v tomto týdnu. Doufám, že příští týden se již situace stabiliuje do běžných provozních podmínek.

Na ostatních pracovištích provoz zůstává stejný. Děkuji všem, že dodržujete pravidla preventivního chování  v prostorách školy – roušky, hygiena rukou a snížená sociální interakce.

Co se týká odpoledních kroužků, rozhodli jsme se je na OP Naskové prozatím pozastavit. Náhrady budou zajištěny. Na ostatních budovách budete dodatečně informováni, budeme řešit individuálně dle stavu docházky dětí.

Doufáme, že se vám všem daří dobře, přejeme zdraví a trpělivost.